KONST / Litografier / Grafiska blad 13778035
nr 1377 8035
Grafiska blad
2 st, Hökar, efter von Wrigth, ej signerade. Bladets mått: 52x36 - 54x43 cm, yttermått inklusive ram: ca 56x40 cm respektive 58x47cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 februari 2021
kl 20:34:47
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr